RODINNÉ ODPOLEDNA 9. dubna 2011

r.odpoledne 9. 4

V sobotu 9. dubna se konalo poslední rodinné odpoledne v tomto školním roce. Slunečné počasí sice lákalo na procházku do jarní přírody, ale i přesto se zaplnil divadelní sál na představení klasické pohádky „O chytré princezně“. V následné tvořivé dílně byly pro děti připraveny nápady na zajímavé velikonoční výrobky – vyšívaná přáníčka, velikonoční vajíčkový zajíček, vajíčko zdobené korálkovou síťkou, sádrové jarní ozdoby do květináčů a samozřejmě nechybělo tradiční zdobení perníků. Děti si odnášely kromě vlastních výrobků i zážitky z představení. Touto akcí byl ukončen sedmiletý cyklus rodinných odpolední, na podzim pro Vás připravujeme v novém sobotním dopoledni pohádky v divadle VEŠkole a třeba i další překvapení.

RODINNÉ ODPOLEDNE 9. dubna 2011

V 15 hodin zahájíme vystoupením DIVADLA GLANS “ O chytré princezně „. Pro děti od 3 let. Vstupné jednotné 55 Kč. Prosíme o včasný příchod do divadla! Od 16 hodin bude VELIKONOČNÍ TVOŘIVÁ DÍLNA. Přineste si vyfouknutá vajíčka. Poplatek 10 až 25 Kč podle toho, co budete dělat. Na místě bude možno zakoupit malé občerstvení.

Rodinné odpoledne 12. 2. 2011

r. odpoledne

Na tomto Rodinném odpoledni hrálo divadlo Glans poprvé pro veřejnost představení na motivy pohádky Karla Čapka „Pohádka pošťácká“.
V tvořivé dílničce děti za pomoci rodičů i prarodičů lepily stojánek na tužky – šaška, bludiště či panenku. Někteří se pustili do skládání papíru – origami a poskládali si kelímek s kuličkou a hned se pokoušeli hodit kuličku do kelímku. Trpělivější si poskládali podložku pod hrneček či kostičku.

RODINNÉ ODPOLEDNE 12. února 2011

Zveme vás na RODINNÉ ODPOLEDNE v sobotu 12. února 2011. Od 15 hodin se bude hrát poprvé pro veřejnost představení na motivy pohádky Karla Čapka „Pohádka pošťácká“ v podání DIVADLA GLANS. Pro děti od 3 let. Vstupné jednotné 55 Kč. Prosíme o včasný příchod do divadla!
Od 16 hodin bude TVOŘIVÁ DÍLNA – hrátky s papírem. Poplatek 5 či 10 Kč podle toho, co budete dělat. Přineste si s sebou nůžky, kulatou krabičku od sýrů a ruličku od toaletního papíru. Na místě bude možno zakoupit malé občerstvení.

RODINNÉ ODPOLEDNE 8. LEDNA 2011

r.odpoledne

V sobotu shlédli diváci ve zcela zaplněném sále představení „Tři pohádky na dobrý den“ v podání DIVADLA GLANS. Před začátkem se jim ukázal poštovní skřítek, který je pozval na premiéru „Pohádky pošťácké“, která bude uvedena na únorovém rodinném odpoledni.
Dílnička byla tentokrát korálková a tak děti odcházely s motýlky, náramky, naušnicemi, sněhuláčky a housenkami. Někteří zvládli i několik výrobků.

RODINNÉ ODPOLEDNE 8. LEDNA 2011

V 15 hodin zahájíme vystoupením DIVADLA GLANS “ Tři pohádky na dobrý den „. Pro děti od 3 let. Vstupné jednotné 55 Kč. Prosíme o včasný příchod do divadla!
Od 16 hodin bude KORÁLKOVÁ TVOŘIVÁ DÍLNA. Poplatek 10 až 35 Kč podle toho, co budete dělat.
Na místě bude možno zakoupit malé občerstvení.