Fotografický workshop: Necvakejte. Foťte!

Doporučené

Fotografie z workshopu
V pondělí 2. 5. 2022 se ve škole konal fotografický workshop Necvakejte. Foťte! Projektový den začal představením společnosti Czech Photo o.p.s. a její ředitelky paní Veroniky Souralové. na projektu dále spolupracovali  zástupci firmy Canon a profesionální fotograf Michal Turek.

Celý článek

Kavárna pro rodiče – Hejného metoda

Doporučené

Fotografie z kavárny
V úterý 5. dubna se ve škole po dlouhé době opět konala kavárna pro rodiče. Tentokrát byla zaměřena na výuky matematiky Hejného metodou v 1. ročníku. Pozvání na kavárnu přijala také PhDr. Jana Slezáková Ph.D., která působí na Pedagogické fakultě UK na Katedře matematiky a didaktiky matematiky a pomohla rodičům nahlédnout do teoretických principů metody. Celý článek

Kavárny pro rodiče – Hejného matematika

Po téměř dvouleté pauze se vracíme k organizování kaváren pro rodiče. První z nich se zaměří na výuku matematiky metodou profesora Hejného.
Kavárny se uskuteční v úterý 5. dubna od 16.30 do 18.30 pro rodiče žáků 1. ročníku a v úterý 25. dubna od 16.30 do 18.30 pro rodiče žáků 2. ročníku.
U kávy a v příjemném prostředí si můžete vyzkoušet, jak u nás matematiku učíme, a samozřejmě také diskutovat s naším hostem PhDr. Janou Slezákovou PhD. z Katedry matematiky a didaktiky matematiky PedF UK.
Přihlašovat se bude možné pomocí online přihlášky, která bude rodičům žáků z 1. a 2. ročníku zaslána přes systém KOMENS.

Dílny pro rodiče 2022

Doporučené

V úterý 22.3. 2022 využilo asi 40 rodičů budoucích prvňáčků možnost vyzkoušet si, jak probíhá výuka u nás ve škole. Ve třech dílnách dostali příležitost vyzkoušet si práci s textem pomocí metod RWCT, různá prostředí z matematiky prof. Hejného i další metody aktivního učení. Samozřejmě se také učitelů mohli zeptat na vše, co je zajímalo. Děkujeme všem rodičům za aktivní účast. Fotogalerie