Pohár DDM P13 v košíkové

Doporučené

Dne 2.12. se naši žáci zúčastnili dalšího kola Poháru DDM P-13, tentokrát v košíkové. Děvčata po bojovných výkonech ve všech utkáních obsadila pěkné 4.místo.
Chlapci se v silně obsazeném turnaji po vynikajících výkonech ve všech zápasech umístili na 1. místě a postoupili na březnový Přebor Prahy. K tomuto postupu blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Vícejazyčnost je bohatství

Doporučené

Letos se poprvé zúčastnily děti z naší školy soutěže Vícejazyčnost je bohatství, která je určena na podporu výuky jazyků a lepšího mezikulturního porozumění. Zúčastnily se dvě žákyně z naší školy. Elena Ognessian, která prezentovala arménskou osobnost formou komiksu a Alaa Wehbe, která představila Josefa Čapka formou portrétu s textem. Obě práce vytvořily v rámci odpoledních setkávání dětí s odlišným mateřským jazykem.
Elenka Ognessian získala 4. místo Celý článek

Staň se spisovatelem

Doporučené

I ve školním roce 2018/19 se žáci naší školy zúčastnili literární soutěže MČ Praha 13 Staň se spisovatelem. Na podzim vždy netrpělivě čekáme, zda budou práce našich žáků oceněny a zařazeny do Sborníku. Letos takových porota z Městské knihovny v Praze vybrala ze všech zaslaných  pouze 21.  Jsme velmi rádi, že z naší školy bylo mezi nimi 6 literárních prací žáků ze 7.-9. ročníku. Stali jsme se tak z hlediska počtu zařazených prací nejúspěšnější zúčastněnou školou. Celý článek

Podzimní běh 2.tříd

Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Využili jsme babího léta a podzimní běh jsme za druhé třídy odběhli až v pátek 18.10. Sluníčko se nám opíralo do zad, takže výkony běžců byly výborné. Všichni běžci trať zvládli, běželi podle pravidel a vzájemně si Celý článek

Máme medaile z turnajů ve stolním tenise

Doporučené

Fotogalerie
Ve dnech 16. – 17. 10. se vybraní žáci a žákyně zúčastnili turnajů ve stolním tenise, které se konaly na ZŠ Trávníčkova. Hráči i hráčky si vedli výborně a získali ve čtyřech z pěti možných kategorií medailová umístění. Celý článek