2.místo ve finále Čokoládové tretry

Doporučené

Přes školní kolo, čtvrtfinále a semifinále se žák 3.C Filip Dřevínek probojoval až do finále Čokoládové tretry, běžeckého závodu pro děti ve věku 6-11 let a vybojoval mezi finalisty z České a Slovenské republiky a Polska fantastické 2. místo.   Čokoládová tretra vrcholí přímo v hlavním programu jednoho z největších podniků světové atletiky – IAAF World Challenege Zlaté tretře Ostrava.
GRATULUJEME!

1. a 2. místo v Poháru DDM

Doporučené

V celoroční bodované sportovní soutěži o pohár DDM jsme letos dosáhli vynikajících výsledků. Žáci 1. stupně obsadili 1. místo, žáci 2. stupně skončili na 2. místě ze všech zúčastněných škol. Skvělého výsledku dosáhli díky předním umístěním v rámci všech soutěží, ale nejlépe si vedli ve vybíjené, přehazované a přespolním běhu, kde všude zvítězili. Do této celoroční soutěže v kolektivních sportech se  zapojilo celkem 13 škol v 11 různých sportech s počtem 1828 účastníků.

Čokoládová tretra – běh na 200 m

Ve čtvrtek 6.6. se žáci naší školy zúčastnili čtvrtfinále, soutěže Čokoládová tretra – běh na 200 m,do kterého se probojovali ve školních kolech.
V konkurenci žáků z celé Prahy  (cca 90 žáků v každé kategorii) se umístili na předních místech.
Atletický talent, žák 3.C Filip Dřevínek se probojoval do semifinále Čokoládové tretry, Celý článek

3.místo v soutěži v programování Baltie 2019

Doporučené

V mezinárodním kole soutěže v programování Baltie 2019, kde se zúčastnilo 50 žáků z Čech, získal v národním kole Vojtěch Mach z 5.D krásné 3. místo! V celkovém mezinárodním srovnání se umístil na výborném 40. místě z 239 žáků. GRATULUJEME!

3. místo Matematické putování 2019

Doporučené

I letos jsme se zúčastnili matematické soutěže pro týmy žáků ze 4. a 5. ročníků základních škol, kterou připravují studenti učitelství Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Do boje jsme vyslali hned 2 týmy a Chlupováci 1 obsadili skvělé 3. místo. Chlupováci 2 získali čestné uznání. GRATULUJEME!

Pohár rozhlasu v atletice 2019

Doporučené

Ve dnech 9.5. a 10.5. se naši žáci a žákyně druhého stupně účastnili soutěží Poháru rozhlasu v atletice. V chladných podmínkách strahovského stadionu Přátelství jsme vybojoli hned dvě umístění na stupních vítězů – 3. místo dívky z 8-9.tříd, 3.místo chlapci z 6-7.tříd Celý článek