Obvodní kolo Matematické olympiády 5. ročník

Doporučené

Skvělých výsledků dosáhli žáci 5. ročníku v obvodním kole matematické olympiády. Gratulujeme vítězům a děkujeme za účast i těm, kteří se neumístili.

Fotogalerie – prohlédněte si fotky z akce

V rámci podzimní části I. pololetí jsme se zúčastnili již pěti kol plavecko-běžeckého poháru a nevedli jsme si vůbec špatně. Naši žáci a žákyně ze 3-7.třídy dokázali získat hned několik umístění na stupních vítězů. Celý článek

Florbalový turnaj smíšených družstev žáků 1. stupně

Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Dne 20.12.2018 proběhl na naší škole již 9. ročník florbalového turnaje družstev žáků 1. stupně. Stejně jako každý rok byli přihlášení žáci (130 dětí)rozděleni do 10 družstev, z nichž každé odehrálo 7 zápasů o celkové prvenství v turnaji. Celý článek

Školní kolo dějepisné olympiády

13.12. se u nás ve škole psalo školní kolo dějepisné olympiády, která je vyhlašována MŠMT a je určena žákům 8.a 9.ročníků. Letošním téma znělo:„ Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace“

Školního kola se účastnilo 30 žáků, připravit se na takto široké téma nebylo vůbec jednoduché.

Nejlépe se umístili: Jakub Štich (9.B), Kája  Plačková (8.C), Lukáš Marek (9.C) a Eliška Zemanová (8.C), gratuluji.

Žáci, kteří získali víc než 50%, dostávají jako bonus jedničku z dějepisu.

Pohár DDM P-13 ve stolním tenise

Dne 7. a 8.11.2018 se naše 4 družstva žáků a žákyň zúčastnila dalšího kola Poháru DDM P-13,tentokrát ve stolním tenise tří a čtyřčlenných družstev. Po bojovných výkonech všech hráčů,někdy i s trochou smůly v závěrečných výměnách, obsadila naše družstva 3x 2. místo a a 1x 3.místo. Díky všem hráčům za vzornou reprezentaci školy.