Doplatek – Výukový zájezd do Hastings (8.6.-16.6.2019)

Doporučené

Vážení rodiče, sledujte prosím webové stránky naší školy – 15.4. bude uveřejněna podrobná informace o výši a způsobu zaplacení doplatku za výukový zájezd do Hastings! Celý článek

Zájezd Švýcarsko 2018 – info a přihláška

Švýcarsko 2018
Přihlášky na jazykový a poznávací zájezd do Švýcarska v květnu 2018 si můžete stáhnout zde: Švýcarsko_info a přihláška. Vyplněné přihlášky dejte třídnímu učiteli nebo do 5.B Vl.Procházkové/Strculové.
Obrázky z míst, která navštívíme, najdete zde a ZDE

Švp 4.B Horský hotel 4.-11.2. 2017

Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z Švp
Pátek 10.2.
Probudili jsme se do mlhavého rána. Dopoledne jsme šli ještě naposledy sjíždět Černou horu. Odpoledne uvidíme podle počasí a lyžařských podmínek, zda ještě na chvíli budeme lyžovat, nebo se budeme věnovat jiným zimním radovánkám. Čeká nás ještě vyhodnocení závodů, soutěží a rozdání medailí, cen a diplomů. Pak se pustíme do balení. Večer zakončíme dlouho očekávanou diskotékou. Zítra bychom podle plánu, pokud půjde vše bez komplikací, měli odjet kolem deváté hodiny a v Praze být asi mezi 12 – 12:30 hodina.

Čtvrtek 9.2.
Dopoledne jsme věnovali přípravě na odpolední závody. Všechny družstva už jezdila na velkých sjezdovkách. Po obědě nás čekaly závody ve slalomu. Po svačině je čas na učení a dopisování deníčků. Večer se všichni stateční vydají do tmy hledat poklad.

Středa 8.2.
Dnes jsme se probudili do mrazivého dne. Sice během odpoledne vylezlo sluníčko a bylo krásně, nicméně mráz byl pořádný. Neodradilo nás to a dopoledne i odpoledne jsme se věnovali vylepšování techniky jako přípravě na zítřejší závody. Po svačině nás čekal další díl matematiky pro pokročilé. Večer patřil bodovacím soutěžím. Před spaním si ještě přečteme další díl Pohádky o Raškovi.

Úterý 7.2.
Ráno jsme sjeli Černou horu a tentokrát už úplně všichni, i ti, kteří si na to včera ještě netroufali. Odpoledne jsme se vydali prozkoumat Janské lázně a doplnit zásoby. V podvečer budeme zase žhavit mozky, čeká nás čtenářská dílna a po večeři jsme si domluvili klání se třeťáky v deskových hrách.

IMG_0471Pondělí 6.2.
Dnes jsme opět celý den lyžovali, počasí až na občasnou mlhu, je ucházející. Odpoledne jsme si dali první kolo školy a trochu jsme se poprali s matematikou. Na večer připravily děti ve skupinách zábavné soutěže pro druháčky a moc se jim to povedlo. Večer jsme si zazpívali oblíbené písničky za doprovodu Kubovy kytary a pak už jsme šli do hajan.

Neděle 5.2.
V neděli ráno jsme po snídani vyrazili poprvé na kopec. Počasí nám sice zatím moc nepřálo, ale sněhu je dost. Po rozřazení do družstev část lyžařů už vyrazila brázdit sjezdovky Černé hory, druhá část ještě pilovala styl na Sportu 2. Po obědě alespoň na chvilku sluníčko vylezlo, takže jsme jezdili až do 16 hodin. Večer patřil deskovým hrám a přípravě soutěží pro druháčky. Před spaním nás zase čeká část Pohádky o Raškovi.

Sobota 4.2.
Dojeli jsme dobře, všichni jsou v pořádku, všechny lyže, bágly a krabice jsou ve správných pokojích, děti jsou po večeři, poslouchají pohádku na dobrou noc a těší se na zítřejší lyžování.